Langkau ke kandungan utama
727 Finance
Bahasa Melayu

Pasaran aset digital

Daripada gambaran pasaran kepada butiran aset.

Jejaki aset utama, bandingkan prestasi pasaran dan fahami pergerakan harga.

Snapshot pasaran2026-10-09 04:10 UTCAset yang dipantau dengan data pasaran tersedia
Permodalan pasaran aset yang dipantau USD2,560,410,939,897
Volum dagangan 24j USD24,397,949,961
Aset yang dipantau2,502
Peningkatan / Penurunan781/1,658

02 / Struktur pasaran

Taburan perubahan 24 jam

aset
Bilangan aset mengikut julat perubahan. Nilai yang tiada dikecualikan. 0 nilai tiada

Komposisi permodalan pasaran

BTC64.7%ETH11.9%BNB3.9%XRP3.4%Aset lain16.2%

Dikira daripada permodalan pasaran aset yang dipantau di laman ini

03 / Perubahan 24j

Aset dengan kenaikan dan penurunan terbesar

Penurunan0%Peningkatan

04 / Aset

Snapshot pasaran

Semua aset →

Disebut dalam: USD

AsetHargaPerubahan 24jVolum dagangan 24jPermodalan pasaran
BTCBitcoin82,480.01-0.39%7,317,150,9881,655,711,961,326
ETHEthereum2,495.58-2.82%4,082,649,264304,255,618,855
BNBBNB741.72-3.61%204,071,37398,589,004,117
XRPXRP1.40-1.40%995,353,69888,006,162,366
SOLSolana110.55-4.45%1,184,320,94364,982,275,575
TRXTRON0.332200-1.07%51,743,42931,530,599,075
HYPEHyperliquid85.45-2.67%224,572,27421,708,284,384
ZECZcash1,220.80-5.91%895,038,80420,621,705,574
DOGEDogecoin0.085040-4.18%365,694,32113,284,490,526
XMRMonero539.74-3.60%10,573,25410,148,823,277