Ana içeriğe geç
727 Finance
Türkçe

Kripto para piyasaları

Başlıca dijital varlıklarda fiyatları, piyasa değerini, hacmi ve performansı takip edin.

Piyasa sıralaması filtreleri · Blok zinciri filtresi
Temizle

En çok kaybedenler

50 varlık
VarlıkFiyat USD24h %24s hacimPiyasa değeri7 gün %
ELIZAOSElizaOS0.000633-31.427,368,843.026,613,277.44260.63
RHEARHEA0.057892-25.96457,702.6423,624,400.60-40.72
AARTALL.ART0.000022-16.933,446.90—66.47
SWEATSWEAT0.000178-12.75121,648.111,475,083.23-74.61
RIZRivalz Network0.000192-10.9338,260.96224,048.4366.29
ORCAOrca2.45-10.8435,097,014.29150,552,636.6643.08
CHILLHOUSEChill House0.001180-10.6143,027.61121,077,867.47-22.08
CHEXChintai0.011590-10.29299,592.7414,473,855.53-35.31
READYReady Cards0.004602-9.7634,893.494,650,392.368.41
CWARCryowar0.000380-9.37677.49102,123.14-31.12
GHXGamerCoin0.011100-9.32409,692.587,105,407.74-7.65
NOBODYNobody Sausage0.000462-8.516,081.18438,887.86-25.62
XTAGxHashtag0.000790-8.481,939.76—-9.25
SCIHUBsci-hub0.000121-8.381,559.69124,639.17-10.78
SNTRSentre0.000116-7.891,186.72—-10.25
MPLXMetaplex0.049420-7.68450,042.3023,183,234.40-10.99
PUMPPump.fun0.005624-7.42162,850,358.642,608,749,078.38-3.65
C98Coin980.015660-7.283,138,211.9915,603,737.13-4.69
2ZDoubleZero0.036380-7.1213,525,187.35126,078,549.31-36.75
BLESSBless0.007642-7.11837,381.5619,080,875.64-15.67
PEPECOINPepeCoin0.147730-7.0950,823.61—-6.67
WIFdogwifhat0.211900-7.0611,929,576.38211,761,967.28-17.80
CPOOLClearpool0.029180-6.955,248,916.0029,295,713.53-21.54
VIRTUALVirtuals Protocol0.712400-6.8137,977,417.50470,120,442.75-9.82
SLRSSolrise Finance0.000159-6.793,866.4625,132.183.96
MTOSMomoAI0.000027-6.71213.69—-6.80
IOio.net0.150500-6.644,552,395.0361,588,690.09-4.93
JTOJito0.528500-6.5923,337,780.33279,446,900.17-3.54
ORDIORDI4.17-6.388,954,564.1087,670,985.45-9.01
INJInjective6.96-6.1449,080,158.24696,157,607.83-6.54
PENGUPudgy Penguins0.008105-6.1157,531,940.80509,711,694.94-15.77
LOULOULOULOU0.001847-6.07562.37—-12.58
MATCHMatchDay0.000003-6.051,048.44—-6.94
JUPJupiter0.350000-5.9948,988,564.211,160,520,475.955.42
LSSOLLiquid Staked SOL116.36-5.998,334.72—-9.36
RENDERRender1.89-5.7222,487,512.68980,317,094.15-2.37
AWSAgentwood0.000181-5.637,168.16—-36.95
PONKEPONKE0.021580-5.56130,454.1012,055,430.93-15.05
WILDWilder World0.013160-5.4622,516.286,582,803.18-5.73
MELANIAMelania Meme0.090200-5.45419,093.2390,654,132.88-15.92
ZEXZeta0.000880-5.38791.76—-12.12
NOSNosana0.562100-5.05777,998.23—-1.83
MSOLMarinade Staked SOL154.03-4.991,037,316.82738,383,349.18-10.30
LINGOLingo0.012653-4.91552.356,197,415.35-47.75
SAMOSamoyedcoin0.000373-4.856,165.02—22.30
MNDEMarinade0.026670-4.65398,354.2414,631,855.696.77
VATRENICroatian Football Federation Token1.57-4.594,493.43—-9.15
BODENJeo Boden0.001272-4.588,708.75—-6.95
ENAEthena0.212400-4.54189,426,236.242,845,883,677.16-11.76
MYROMYRO0.001982-4.5419,907.341,988,154.22-3.97

Fiyat dağılımı

24 saat

Haberler

Daha fazla ↗
  1. Aggregator Hooks, v4'e harici likidite getiriyor—Uniswap ne planlıyor?

    Uniswap v4, Curve, Fluid, PancakeSwap ve diğerlerinden gelen harici likiditeyi standart v4 havuzlarına sararak toplayıcı Hooks'u başlatıyor ve ücretleri UNI yak...

  2. Binance: Etkilenen varlıkların yaklaşık %90'ı geri dolduruldu ve rezerv kanıtı anlık görüntüsü yayınlandı.

    PANews 31 Ekim haberi: Bir Binance duyurusuna göre, 31 Ekim itibarıyla etkilenen varlıkların yaklaşık %90'ı geri doldurulmuş olup, daha önce açıklanan %80'lik o...