Ana içeriğe geç
727 Finance
Türkçe

Kripto para piyasaları

Başlıca dijital varlıklarda fiyatları, piyasa değerini, hacmi ve performansı takip edin.

Piyasa sıralaması filtreleri · Blok zinciri filtresi
Temizle

Popüler

50 varlık
VarlıkFiyat USD24h %24s hacimPiyasa değeri7 gün %
BTCBitcoin82,480.01-0.397,317,150,988.201,655,711,961,325.70-3.50
ETHEthereum2,495.58-2.824,082,649,264.25304,255,618,855.26-8.12
BNBBNB741.72-3.61204,071,372.6498,589,004,116.92-4.37
XRPXRP1.40-1.40995,353,697.5988,006,162,365.78-7.31
SOLSolana110.55-4.451,184,320,942.5264,982,275,575.26-8.58
TRXTRON0.332200-1.0751,743,428.5731,530,599,074.83-0.69
HYPEHyperliquid85.45-2.67224,572,274.4221,708,284,383.98-3.67
ZECZcash1,220.80-5.91895,038,803.5520,621,705,574.00-8.39
DOGEDogecoin0.085040-4.18365,694,320.8313,284,490,525.70-10.33
XMRMonero539.74-3.6010,573,254.4110,148,823,277.47-1.29
WBTC82,376.55-0.445,494,489.7410,122,850,129.65-3.62
LINKChainlink12.85-2.45129,440,263.059,609,762,225.41-10.77
ADACardano0.235700-7.46198,800,787.058,672,624,364.60-5.49
LEOLEO Token8.90-0.20878,821.588,179,552,552.88-0.81
WBTWhiteBIT Coin85,387.008.60118,408.537,023,910,130.20-2.91
XLMStellar0.194600-2.3197,079,087.826,818,186,649.75-11.75
NEARNEAR Protocol4.77-10.99767,622,558.086,258,217,979.02-2.57
BCHBitcoin Cash278.90-6.6066,256,375.155,609,134,127.39-9.97
LTCLitecoin63.87-2.37106,234,377.784,957,350,882.20-7.00
CC0.1192301.7616,808,209.864,756,276,702.74-1.59
UNIUniswap7.37-6.41205,938,758.714,601,604,865.95-18.51
AVAXAvalanche10.27-6.73140,176,482.394,560,523,768.72-6.69
GRAM1.39-2.6631,154,541.244,439,554,823.77-11.10
TON1.39-2.322,961,201.594,439,554,823.77-7.85
SUISui1.06-7.02331,264,322.554,349,908,987.38-10.56
USD1USD10.9999900.06267,361,710.634,272,177,277.980.03
BTW1.457.136,830,334.654,189,642,972.570.39
HBARHedera0.091460-1.6276,821,164.494,023,790,629.55-11.72
WBETHWrapped Beacon ETH2,760.84-2.843,858,396.903,380,567,069.36-8.32
TAOBittensor273.80-5.10114,533,522.803,179,486,996.91-10.64
USDGGlobal Dollar1.000.0042,009,006.163,161,217,700.950.02
SHIBShiba Inu0.000005-1.2923,552,714.093,153,250,652.30-7.59
XAUTTether Gold4,171.340.7280,551,210.703,040,055,532.04-0.29
CROCronos0.060890-2.5010,204,962.383,000,517,348.88-11.52
QNTQuant237.57-5.61131,100,953.122,878,445,519.57-4.95
ENAEthena0.212400-4.54189,426,236.242,845,883,677.16-11.76
OKBOKB125.91-3.4440,540,358.612,634,665,405.593.63
PUMPPump.fun0.005624-7.42162,850,358.642,608,749,078.38-3.65
AAVEAave166.13-4.2892,233,499.482,566,791,293.78-5.89
RLUSDRipple USD1.000.01119,594,457.802,475,684,831.460.05
M1.210.08305,725.832,402,024,879.530.17
ONDOOndo0.4771001.99245,014,483.972,326,499,148.25-4.14
USDYOndo US Dollar Yield1.15-0.013,169,471.972,315,410,066.670.01
DOTPolkadot1.153.6060,964,309.821,964,969,590.33-3.84
FTMFantom0.0350004.792,475.771,953,171,166.369.58
ASTERAster0.703600-0.2040,143,745.421,899,058,022.99-5.12
WLDWorldcoin0.490800-5.51166,497,161.901,870,028,292.88-4.23
MNTMantle0.556700-3.5912,168,642.951,837,920,947.97-17.78
PAXGPAX Gold4,179.710.7521,987,886.811,835,123,850.46-0.28
SKYSky0.077500-2.5010,368,265.601,816,119,764.04-7.83

Fiyat dağılımı

24 saat

Haberler

Daha fazla ↗
  1. Aggregator Hooks, v4'e harici likidite getiriyor—Uniswap ne planlıyor?

    Uniswap v4, Curve, Fluid, PancakeSwap ve diğerlerinden gelen harici likiditeyi standart v4 havuzlarına sararak toplayıcı Hooks'u başlatıyor ve ücretleri UNI yak...

  2. Binance: Etkilenen varlıkların yaklaşık %90'ı geri dolduruldu ve rezerv kanıtı anlık görüntüsü yayınlandı.

    PANews 31 Ekim haberi: Bir Binance duyurusuna göre, 31 Ekim itibarıyla etkilenen varlıkların yaklaşık %90'ı geri doldurulmuş olup, daha önce açıklanan %80'lik o...