Ana içeriğe geç
727 Finance
Türkçe

Borsa BTC Cüzdan Bakiyesi

Büyük borsaların zincir üstü adreslerinde tutulan toplam bitcoin (BTC cinsinden).

Borsa BTC Cüzdan Bakiyesi2,435,394BTC
Borsalar
15
1D net değişim
+0.12% %
7D net değişim
-0.67% %
30D net değişim
-1.39% %

Borsa BTC Cüzdan Bakiyesi

BTC
Veri yok

Veri noktalarını incelemek için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın

Borsa dağılımı (BTC zincir üstü bakiye)

Yalnızca borsanın zincir üstü cüzdanlarında tutulan bakiyeler.

ExchangeBalance (BTC)24H7D30D
Coinbase836,651.6-0.24%-0.45%-1.01%
Binance653,516.8+0.35%-2.74%-3.85%
Bitfinex426,891.9+0.50%+0.81%+1.90%
Kraken151,589.3+0.25%+1.27%+0.73%
OKX105,734.1+0.08%+0.29%+3.32%
Gemini84,486.4+0.01%+0.04%-0.46%
bitFlyer54,154.9+0.16%+0.20%-0.44%
Bybit46,126.2+0.93%-0.31%-0.20%
Bitget29,099.6+0.00%+0.00%-18.80%
Gate22,867.4-0.29%+0.46%+0.14%
Bitstamp8,126.8-3.65%+0.05%-35.73%
KuCoin7,826.8+0.00%+2.35%+2.69%
Coinone4,629.7+0.46%+0.18%+1.50%
Poloniex2,529.6+0.07%+0.08%-0.50%
Bithumb1,163.0+0.01%-0.18%+0.02%