Ana içeriğe geç
727 Finance
Türkçe

%7-%10 artış

24 saatlik fiyat hareketine göre filtrelendi. Piyasa verileri USD cinsinden ifade edilir.

Temizle

%7-%10 artış

6 varlık
VarlıkFiyat USD24h %24s hacimPiyasa değeri7 gün %
CREOCreo Engine0.0055249.4737,283.663,813,965.7359.55
WBTWhiteBIT Coin85,387.008.60118,408.537,023,910,130.20-2.91
RLSRayls0.0022288.01490,699.034,057,458.111.18
STATSTAT0.0238007.95100,565.152,056,259.27-8.94
DNDeepNode0.0227907.9172,250.93512,275.944.02
IMXImmutable0.1887007.166,037,603.02376,317,236.659.14

Fiyat dağılımı

24 saat