Langkau ke kandungan utama
727 Finance
Bahasa Melayu

Naik 0%-3%

Ditapis mengikut pergerakan harga 24 jam. Data pasaran disebut dalam USD.

Kosongkan

Naik 0%-3%

116 aset
AsetHarga USD24h %Volum 24jPermodalan pasaran7 hari %
ADIADI8.201.0399,110.32—-0.19
AEVOAevo0.0264300.957,363,401.0124,489,428.401.93
MAG7XONOndo Magnificent 7 and Crypto Portfolio5.730.90171,844.31—1.60
IAUONiShares Gold Trust (Ondo Tokenized Stock)78.450.89334,984.17—-0.08
NMRNumeraire14.220.8523,291,978.55108,360,832.2922.80
OBIOrbofi AI0.0001610.8214,644.54222,493.863.97
PAXGPAX Gold4,179.710.7521,987,886.811,835,123,850.46-0.28
CWEBCoinweb0.0004930.72224.801,231,883.583.47
XAUTTether Gold4,171.340.7280,551,210.703,040,055,532.04-0.29
MVLMVL0.0011000.7179,424.8429,263,069.93-7.84
PGXProcter & Gamble xStock151.380.6645,903.24—3.11
SRMSerum0.0065100.627,764.771,736,202.79-1.85
LRCLoopring0.0096780.60238,618.6413,323,650.32-6.51
LPTLivepeer1.770.5712,656,410.0388,329,409.143.09
TRALATRALA TOKEN0.0000760.541,980.34—140.12
DUSKDUSK0.0781000.51453,680.5456,143,021.66-11.25
FTRBFaith Tribe0.0039240.5124,811.80—-3.99
GXEPROJECT XENO0.0000870.501,021.52—-1.75
ZKJPolyhedra Network0.0057280.49213,705.274,793,977.72-10.09
TEMCOTEMCO0.0003000.4971,096.14—-14.55
GOGGuild of Guardians0.0010680.47140.89945,300.78-3.52
KOXCoca-Cola xStock89.420.4631,237.76—2.14
LSKLisk0.2381000.465,981,667.2051,644,928.77-17.36
FLTFluence0.0061040.4417,525.312,071,664.705.73
CELRCeler Network0.0029780.401,408,595.4523,252,563.18-3.59
ABTXAbbott xStock100.470.3942,008.26—1.11
MBGMBG By Multibank Group0.1032000.39189,655.34—0.10
BZZSwarm0.0457600.3918,116.552,404,691.28-23.77
WLFIWorld Liberty Financial0.0547000.3721,039,665.371,738,687,082.11-2.15
SYNDSyndicate0.0071060.3520,990.173,408,586.45-2.32
TGBPTokenised GBP1.320.33149,171.1226,475,798.280.16
ALArchLoot0.0019000.32160,580.35—-6.78
ZCHFFrankencoin1.200.30320,715.30—0.18
FTTFTX0.2425000.292,804,122.4579,741,467.18-5.83
DGMADaGama World0.0150200.2742,534.83—-0.92
MLMintlayer0.0055820.2737,192.69—-6.27
EURCEURC1.120.252,450,505.96454,128,555.81-0.25
TSLAXTesla xStock377.920.25605,742.7271,915,004.136.18
VRAVerasity0.0000140.2511,891.761,212,936.41-9.98
IEFAONiShares Core MSCI EAFE ETF (Ondo Tokenized ETF)98.400.24191,822.16—-1.90
MAPOMAP Protocol0.0013000.23144,206.468,073,893.90-5.77
TSLAONTesla (Ondo Tokenized Stock)377.830.23629,234.75—6.26
LFLF0.0000280.227,660.75—-5.06
ROOBEERoobee0.0001170.2033,275.50—-6.06
VTIXVanguard xStock387.210.2037,600.82—0.47
VRVictoria VR0.0014860.2062,723.2824,941,823.70-0.14
AUDXAussie Dollar Token0.6964300.18179,219.83—0.15
SKATESkate0.0012930.18203.00182,524.120.12
FRNTFrontier Stable Token1.000.16137.63—0.00
POWRPowerledger0.0621000.16687,412.4835,326,637.95-6.76

Taburan harga

24 jam