Langkau ke kandungan utama
727 Finance
Bahasa Melayu

Turun 0%-3%

Ditapis mengikut pergerakan harga 24 jam. Data pasaran disebut dalam USD.

Kosongkan

Turun 0%-3%

91 aset
AsetHarga USD24h %Volum 24jPermodalan pasaran7 hari %
CHZChiliz0.015140-2.955,438,636.44159,674,554.82-6.54
PORTALPortal0.016600-2.921,292,198.1214,518,596.18-7.26
KAITOKAITO0.308200-2.904,585,505.5274,434,301.18-12.34
BALBalancer0.127500-2.89138,447.228,909,512.88-5.83
ETHFIEther.fi0.691300-2.8829,982,339.15668,430,417.28-4.48
ICNTImpossible Cloud Network Token0.091500-2.87797,189.4523,084,235.64-3.99
CBETHCoinbase Wrapped Staked ETH2,844.52-2.861,116,699.10—-8.14
FORTForta0.018260-2.822,378,859.9611,965,276.6516.45
OBTOrbiter Finance0.000294-2.78222,487.101,929,060.50-1.54
REZRenzo0.003780-2.781,283,317.7834,326,514.35-14.25
ZENHorizen6.49-2.778,754,585.78119,070,088.47-8.90
CTXCryptex Finance0.626900-2.6362,351.86—1.91
XPRTPersistence One0.002720-2.6117,355.47650,868.23-54.82
TOWNSTowns0.001825-2.611,954,262.167,411,306.81-23.25
RSCResearchCoin0.053010-2.59117,894.7012,949,022.89-5.57
L3Layer30.002740-2.49645,259.544,344,790.27-9.27
ASRAS Roma Fan Token0.864000-2.48405,110.347,798,765.83-0.46
LINKChainlink12.85-2.45129,440,263.059,609,762,225.41-10.77
AIX9AthenaX90.000039-2.442,078.04—-21.27
USUALUsual0.011960-2.37968,361.1523,528,374.42-9.94
LMTSLimitless0.039500-2.3584,370.275,204,750.57-6.98
SKOPSkull of Pepe Token0.003650-2.3315,992.71—-0.05
ZBTZEROBASE0.079800-2.334,050,402.4025,739,613.02-6.67
MAVIAHeroes of Mavia0.030270-2.32150,923.037,540,333.78-4.99
TLOSTelos0.017558-2.1264,844.957,904,308.757.53
ZORAZora0.007031-2.062,667,784.4431,304,112.71-11.90
BABYDOGEBaby Doge Coin3.82e-10-2.05396,508.8068,271,547.06-6.60
1INCH1INCH0.096400-2.033,088,106.13135,825,830.22-6.68
COMMONCommon0.000061-2.022,750.93139,633.85-10.07
GMRTThe Game Company0.023326-1.95409.65162,283.48-3.59
ODOSOdos0.000811-1.938,498.213,097,246.92-2.95
CARVCARV0.043370-1.922,521,203.9428,667,650.010.37
HINTHive Intelligence0.000911-1.818,623.94—-4.88
MAVMaverick Protocol0.011010-1.78881,675.6012,912,555.57-5.33
ISKISKRA Token0.000500-1.77126.87—-9.11
POKTPocket Network0.008300-1.77447,012.9019,593,633.71-8.26
SXTSpace and Time0.009010-1.741,295,432.0612,589,625.91-6.92
RIFRootstock Infrastructure Framework0.080900-1.70375,693.4180,845,953.810.12
CERECere Network0.000184-1.6626,517.581,274,470.77-9.19
MAMOMamo0.007765-1.652,213,595.934,687,363.135.50
MENGOFlamengo Fan Token0.019080-1.6010,792.89396,588.95-9.09
SAUCESaucerSwap0.011990-1.5645,071.05—-11.84
G3GAM3S.GG0.000362-1.5521,960.48—-5.87
PAALPAAL AI0.009631-1.5558,975.379,549,879.27-17.56
TRUFTRUF.Network0.003730-1.5324,848.71—-3.39
KRLKRYLL0.137500-1.4310,390.345,531,760.79-2.20
SAPIENSapien0.070900-1.39721,098.4017,681,384.33-6.71
AWEAWE Network0.062220-1.391,665,373.21120,935,251.24-15.69
SPURSTottenham Hotspur FC Fan Token0.046390-1.3622,314.99664,382.38-6.41
VANAVana1.01-1.361,163,058.7530,411,552.09-6.64

Taburan harga

24 jam